•  

    Welkom bij SJO-WTTC.

    SJO-WTTC is een combinatieclub van Wispolia (Terwispel), Tijnje en Thor (Lippenhuizen).

    Op deze hoofdpagina vindt u, het laatste nieuws, uitslagen, programma en afgelastingen.
    via de menu items is verdere informatie over onze club te vinden.

  • Afgelastingen

  • Geen afgelastingen

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 sep. 09:00SJO WTTC JO13-2 - Jubbega JO13-2Sportpark Kampen
    18 sep. 09:00SJO WTTC JO12-2 - Scharnegoutum'70 JO12-2Sportpark De Puster
    18 sep. 10:30SJO WTTC JO17-1 - Read Swart JO17-1Sportpark De Kobunder
    18 sep. 10:30Drachtster Boys JO13-3 - SJO WTTC JO13-1Sportpark Drachtster Bos
    18 sep. 11:00Drachtster Boys JO12-3 - SJO WTTC JO12-1Sportpark Drachtster Bos
    18 sep. 12:30SJO WTTC JO19-1 - Nagele JO19-1Sportpark De Puster
    18 sep. 12:45vv Sneek Wit Zwart VR2 - SJO WTTC VR2Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
    18 sep. 14:30SJO WTTC VR1 - DWP VR1Sportpark De Kobunder
    21 sep. 18:30Heerenveense Boys JO19-3 - SJO WTTC JO19-1Sportpark De Akkers
    23 sep. 19:00vv Stânfries JO15-1 - SJO WTTC JO15-1JMSportpark De Steegde
    24 sep. 19:30SJO WTTC VR30+1 - Blue Boys VR30+1Sportpark Drachtster Bos
    24 sep. 19:30Udiros VR1 - SJO WTTC VR1Sportpark De Hichte
    24 sep. 20:00SJO WTTC VR1 - Mildam VR1Sportpark De Hichte
    24 sep. 20:00Udiros JO19-1 - SJO WTTC JO19-1Sportpark Nieuwehorne (Udiros)
    24 sep. 20:30S.V. Oosterwolde VR1 - SJO WTTC VR1Sportpark De Hichte
    24 sep. 20:30Suameer VR30+1 - SJO WTTC VR30+1Sportpark Drachtster Bos
    24 sep. 21:00SJO WTTC VR1 - S.V. Haulerwijk VR1Sportpark De Hichte
    24 sep. 21:00SJO WTTC VR30+1 - Oudehaske VR30+1Sportpark Drachtster Bos
    24 sep. 21:30Drachtster Boys VR30+1 - SJO WTTC VR30+1Sportpark Drachtster Bos
    25 sep. 09:00SJO WTTC JO12-1 - Drachten JO12-3Sportpark Kampen
    25 sep. 10:00Oldeboorn JO12-1JM - SJO WTTC JO12-2Sportpark Oldeboorn
    25 sep. 10:30SJO WTTC JO13-1 - SJO WTTC JO13-2Sportpark De Kobunder
    25 sep. 10:30SJO WTTC JO15-1JM - ONT JO15-2Sportpark Kampen
    25 sep. 11:00Zevenhuizen JO17-1 - SJO WTTC JO17-1Sportpark d'Olle Streek
    25 sep. 14:30SJO WTTC VR2 - QVC VR1Sportpark De Puster
    25 sep. 14:30ST BMJ VR1 - SJO WTTC VR1Sportpark De Koekoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagStatusDetails
    za 11-sep.vv Sneek Wit Zwart VR1 - SJO WTTC VR16 - 0Uitgespeeld
    za 11-sep.V.V. Heerenveen MO12-1 - SJO WTTC JO12-20 - 7Uitgespeeld
    za 11-sep.SJO WTTC JO19-1 - V.V. Heerenveen JO19-44 - 2Uitgespeeld
    za 11-sep.SJO WTTC JO15-1JM - Jubbega JO15-23 - 3Uitgespeeld
    za 11-sep.Akkrum JO13-2 - SJO WTTC JO13-20 - 11Uitgespeeld
    za 11-sep.SJO WTTC JO13-1 - Blauw Wit '34 JO13-44 - 2Uitgespeeld
    za 11-sep.Langezwaag JO17-1 - SJO WTTC JO17-10 - 3Uitgespeeld