• SJO WTTC JO19-1

  • SJO WTTC JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boer, Henk deOverige stafTeammanager
    Boer, Jan Sietze deOverige stafTeammanager
    Oosterhof, HenkTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingschema

    DagTijdlocatie trainer(s)
    Maandag19.30-21.00Terwispel Henk Oosterhof
    Donderdag18.30-19.45Terwispel Henk Oosterhof
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Rinze van denTeamspeler
    Boer, Martinus deTeamspeler
    Grouw, Riemer deTeamspeler
    Herder, MatsTeamspeler
    Hof, MerijnTeamspeler
    Jong, Jesper deTeamspeler
    Jongsma, YuriTeamspeler
    Ockers, JensTeamspeler
    Schuit, Reinder v/dTeamspeler
    Vos, Wytze deTeamspeler
    Willemsen, CorTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden SJO WTTC JO19-1 ( 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 8 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachtster Boys JO19-253111961310
    2Gorredijk JO19-153111310310
    3ONB JO19-15302141139
    4Drachten JO19-15221195148
    5Smilde'94 JO19-15113927-184
    6SJO WTTC JO19-15014419-151

    Poulestanden SJO WTTC JO19-1 ( 2e klasse (2e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jubbega JO19-166002691718
    2SJO WTTC JO19-174122319413
    3Blue Boys JO19-154011511412
    4Heerenveense Boys JO19-2640222101212
    5Mildam JO19-163031719-29
    6Read Swart JO19-172051728-116
    7DWP JO19-171151522-74
    8Heerenveense Boys JO19-460061431-170

    Poulestanden SJO WTTC JO19-1 ( 2e klasse (3e fase) 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DWP JO19-100000000
    2Heerenveense Boys JO19-200000000
    3SC Joure JO19-200000000
    4Mildam JO19-100000000
    5Oudehaske JO19-100000000
    6Read Swart JO19-100000000
    7SJO Feanstars JO19-200000000
    8SJO WTTC JO19-100000000
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 11:30SJO WTTC JO19-1 - SC Joure JO19-2Sportpark Kampen
    11 feb. 10:30Heerenveense Boys JO19-2 - SJO WTTC JO19-1Sportpark De Akkers
    18 feb. 11:30SJO WTTC JO19-1 - SJO Feanstars JO19-2Sportpark Kampen
  • Uitslagen

    Geen informatie