• SJO WTTC JO19-1

  • SJO WTTC JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouma, WesleyTechnische stafTrainer/coach
    Heida, JohanOverige stafTeammanager
    Velde, Rients van derOverige stafTeammanager
  • Trainingschema

    DagTijdlocatie trainer(s)
    Maandag 18:45-20:00 Terwispel Wesley Bouma
    Donderdag18.30-20:00 Lippenhuizen Jan Harm Epppinga
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Rinze van denTeamspeler
    Fiseha, BereketTeamspeler
    Heida, DjurreTeamspeler
    Herder, MatsTeamspeler
    Hof, SennaTeamspeler
    Honing, Jetse v/dTeamspeler
    Idzerda, RoelofTeamspeler
    Jongsma, YuriTeamspeler
    Keimpema, Jorn WolferTeamspeler
    Ockers, JensTeamspeler
    Ozoune, MohamadTeamspeler
    Pool, FeitzeTeamspeler
    Prins, SidoTeamspeler
    Shimendi, HermonTeamspeler
    Steenwijk, TijnTeamspeler
    Veer, Herre Renke van derTeamspeler
    Velde, Jesse Collin van derTeamspeler
    Vos, Wytze deTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden SJO WTTC JO19-1 ( 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dokkum JO19-175112281416
    2VC Trynwalden JO19-174212291314
    3Gorredijk JO19-174032114712
    4Kollum JO19-173221310311
    5Hardegarijp JO19-173132016410
    6ONT JO19-172141425-117
    7SJO WTTC JO19-17214819-117
    8Oerterp JO19-17106827-193

    Poulestanden SJO WTTC JO19-1 ( 1e klasse (2e fase) 7 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST VAKO/Tynaarlo/Yde de Punt JO19-154012762112
    2Actief JO19-16321158711
    3Zuidhorn JO19-25302101009
    4Kollum JO19-15212511-67
    5Helpman JO19-272141216-47
    6Grijpskerk JO19-152031314-16
    7SJO WTTC JO19-141121115-44
    8Be Quick 1887 JO19-251131023-134

    Poulestanden SJO WTTC JO19-1 ( 1e klasse (3e fase) 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VC Trynwalden JO19-11080227131424
    2ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO19-11071241241722
    3Drachtster Boys JO19-296122419519
    4Marum JO19-11061331141719
    5Hardegarijp JO19-194321713415
    6Kollum JO19-194141519-413
    7Gorredijk JO19-1104152124-313
    8Zuidhorn JO19-2104062130-912
    9SJO Broekster Walden JO19-1102261828-108
    10ONT JO19-1101181729-124
    11SJO WTTC JO19-170161029-191
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie