• SJO WTTC JO17-1

  • SJO WTTC JO17-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Krieke, Klaas-Jan van derOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    DagTijdlocatie trainer(s)
    Dinsdag18.45-19.45Tijnje Arne van der Berg
    Donderdag18.30-19.30 Terwispel Martinus de Boer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouma, FeddeTeamspeler
    Hofstra, JorritTeamspeler
    Jong, Thieme deTeamspeler
    Kienjet, DesleyTeamspeler
    Schotanus, TychoTeamspeler
    Valk, Sebastiaan van derTeamspeler
    Wilkens, SvenTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 11:00Udiros JO17-1 - SJO WTTC JO17-1Sportpark Nieuwehorne (Udiros)
    9 mrt. 11:00SJO WTTC JO17-1 - V.V. Heerenveen JO17-3Sportpark Kampen
    16 mrt. 10:45Oudehaske JO17-1 - SJO WTTC JO17-1Sportpark P. Bultsma
    23 mrt. 11:00SJO WTTC JO17-1 - Udiros JO17-1Sportpark Kampen
  • Poulestanden SJO WTTC JO17-1 ( 4e klasse (3e fase) 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Heerenveen JO17-322007076
    2SJO WTTC JO17-122005236
    3Udiros JO17-132018806
    4SC Joure JO17-421013213
    5Oudehaske JO17-1210146-23
    6Heerenveense Boys JO17-4310210913
    7LSC 1890 JO17-3310269-33
    8Gorredijk JO17-2300318-70

    Poulestanden SJO WTTC JO17-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO Warga WWS JO17-175112882016
    2Akkrum JO17-175111991016
    3Scharnegoutum'70 JO17-1750223111215
    4Blauw Wit '34 JO17-373311915412
    5Irnsum JO17-17304181629
    6SC Joure JO17-272141021-117
    7LSC 1890 JO17-27205919-106
    8SJO WTTC JO17-17007734-270

    Poulestanden SJO WTTC JO17-1 ( 3e klasse (2e fase) 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aengwirden JO17-1760133112218
    2DWP JO17-15311148610
    3V.V. Heerenveen JO17-263121210210
    4Heerenveense Boys JO17-363031013-39
    5Read Swart JO17-1JM52129727
    6SC Boornbergum'80 JO17-152031517-26
    7Langezwaag JO17-13012213-111
    8SJO WTTC JO17-15005521-160
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.Gorredijk JO17-2 - SJO WTTC JO17-10 - 2