• SJO WTTC JO17-1

  • SJO WTTC JO17-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heida, JohanOverige stafTeammanager
    Velde, Rients van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijdlocatie trainer(s)
    Maandag18.30-19.45TijnjeKlaas Postmavacature
    Donderdag18.30-19.45LippenhuizenJan Harm Eppingavacature
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Heida, DjurreTeamspeler
    Honing, Jetse v/dTeamspeler
    Idzerda, RoelofTeamspeler
    Kienjet, DesleyTeamspeler
    Peetam, SvenTeamspeler
    Poll, Julian v/dTeamspeler
    Pool, FeitzeTeamspeler
    Ruiter, SabrinaTeamspeler
    Steenwijk, TijnTeamspeler
    Velde, Jesse Collin van derTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 11:30SJO WTTC JO17-1 - SC Boornbergum'80 JO17-1Sportpark De Puster
    11 feb. 12:30ONB JO17-1 - SJO WTTC JO17-1Sportpark de Fennen
    18 feb. 11:30SJO WTTC JO17-1 - SJO VIDOSA JO17-1Sportpark De Puster
  • Poulestanden SJO WTTC JO17-1 ( 2e klasse (3e fase) 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Akkrum JO17-100000000
    2Bakkeveen JO17-100000000
    3Blauw Wit '34 JO17-300000000
    4SC Boornbergum'80 JO17-100000000
    5V.V. Heerenveen JO17-100000000
    6Irnsum JO17-100000000
    7Jubbega JO17-100000000
    8Langezwaag JO17-100000000
    9ONB JO17-100000000
    10SJO VIDOSA JO17-100000000
    11SJO WTTC JO17-100000000
    12TFS JO17-100000000

    Poulestanden SJO WTTC JO17-1 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO WTTC JO17-155003392415
    2FC Wolvega JO17-25311179810
    3Oldeholtpade JO17-152121628-127
    4Drachtster Boys JO17-352032223-16
    5S.V. Oosterwolde JO17-25113613-74
    6Drachten JO17-25014517-121

    Poulestanden SJO WTTC JO17-1 ( 2e klasse (2e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO RVLC JO17-177002982121
    2Oudehaske JO17-1760137102718
    3Akkrum JO17-1750224101415
    4Delfstrahuizen JO17-152031416-26
    5SJO WTTC JO17-172051220-86
    6Irnsum JO17-172051443-296
    7SC Boornbergum'80 JO17-161051119-83
    8SC Joure JO17-26105924-153

    Poulestanden SJO WTTC JO17-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 3 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Asser Boys JO17-100000000
    2Bakkeveen JO17-100000000
    3Birdaard FC JO17-1JM00000000
    4ST Diever-Wapse/BEW JO17-100000000
    5ST Donkerbroek/Makkinga JO17-100000000
    6Drogeham JO17-100000000
    7SC Franeker JO17-300000000
    8Lemmer vv JO17-100000000
    9FC Lewenborg JO17-200000000
    10Noordpool-U.F.C. JO17-100000000
    11Peize JO17-200000000
    12Pekelder Boys JO17-1JM00000000
    13RKO JO17-1JM00000000
    14ST Ruinerwold/Ruinen JO17-100000000
    15SJO Feanstars JO17-100000000
    16SJO NWVV/Titan JO17-100000000
    17SJO NWWC JO17-100000000
    18SJO OFW JO17-100000000
    19SJO WTTC JO17-100000000
    20SJO AVC/Tzummarum JO17-100000000
    21vv Stânfries JO17-100000000
    22TOP'63 JO17-100000000
    23Urk JO17-300000000
    24WVV JO17-200000000
    25FC Zuidlaren JO17-200000000
    26FC Zuidlaren JO17-300000000
    27Zuidhorn JO17-200000000

    Poulestanden SJO WTTC JO17-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 3 2e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoogezand JO17-211007073
    2SJO OFW JO17-111006153
    3Bakkeveen JO17-111006243
    4Urk JO17-311004133
    5TOP'63 JO17-111004223
    6FC Zuidlaren JO17-311004223
    7FC Klazienaveen JO17-211003123
    8Be Quick D JO17-211002023
    9ST Ruinerwold/Ruinen JO17-111002023
    10Peize JO17-211003213
    11Mulier JO17-111002113
    12Asser Boys JO17-111001013
    13FC Zuidlaren JO17-211004403
    14ST Donkerbroek/Makkinga JO17-111001103
    15SC Franeker JO17-311000003
    16FC Lewenborg JO17-210103301
    17Noordpool-U.F.C. JO17-110103301
    18WVV JO17-210014400
    19SJO WTTC JO17-110011100
    20Birdaard FC JO17-1JM10010000
    21Zuidhorn JO17-2100123-10
    22SJO AVC/Tzummarum JO17-1100112-10
    23vv Stânfries JO17-1100101-10
    24Lemmer vv JO17-1100124-20
    25Pekelder Boys JO17-1JM100124-20
    26SJO NWVV/Titan JO17-1100113-20
    27Drogeham JO17-1100102-20
    28FC Meppel JO17-2100102-20
    29RKO JO17-1JM100114-30
    30SJO Feanstars JO17-1100126-40
    31ST Diever-Wapse/BEW JO17-1100116-50
    32SJO NWWC JO17-1100107-70
  • Uitslagen

    Geen informatie