• SJO WTTC VR2

  • SJO WTTC VR2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jong, Johnny deTechnische stafTrainer/coach
    Schaaf, Berber v/dOverige stafTeammanager
    Tuin, Evert van derOverige stafTeammanager
    Tuin, Evert van derOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Altenburg, AnitaTeamspeler
    Bakker, MarijeTeamspeler
    Dijk, Karin vanTeamspeler
    Houtsma, IlseTeamspeler
    Kok, MiriamTeamspeler
    Lolkema, JildauTeamspeler
    Moorsel, Maike vanTeamspeler
    Nolles, YvetteTeamspeler
    Reidinga, FimkeTeamspeler
    Rooks, BiancaTeamspeler
    Rooks, IngeTeamspeler
    Rooks, TessaTeamspeler
    Schaaf, Berber v/dTeamspeler
    Schilstra, ReaTeamspeler
    Veenstra, Afke EltjeTeamspeler
    Veer, Berber v/dTeamspeler
    Vos, Lyda deTeamspeler
    Vries, Petra deTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 14:30SJO WTTC VR2 - Oerterp VR2Sportpark De Puster
    16 mrt. 14:30SJO WTTC VR2 - ODV VR1Sportpark De Puster
    23 mrt. 13:00SC Joure VR2 - SJO WTTC VR2Sportpark de Hege Simmerdyk
    30 mrt. 14:30Read Swart VR1 - SJO WTTC VR2Sportpark de Jister
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.SJO WTTC VR2 - DESZ VR10 - 8
  • Poulestanden SJO WTTC VR2 ( 5e klasse 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Oosterwolde VR1770034102421
    2Waskemeer VR184222018214
    3Oudehaske VR164111941513
    4Lemmer vv VR1941434211313
    5SJO WTTC VR243102281410
    6Nieuweschoot VR183141424-1010
    7ODV VR183141426-1210
    8Read Swart VR182331619-39
    9Oerterp VR282151627-117
    10SC Joure VR2100191446-321

    Poulestanden SJO WTTC VR2 ( Vrouwen beker poulefase Groep 3 26 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO WTTC VR222008266
    2Oerterp VR2210110643
    3ODV VR12002414-100

    Poulestanden SJO WTTC VR2 ( Vrouwen beker 1e ronde Groep 3 1e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DESZ VR11100100103
    2QVC VR1110010193
    3The Knickerbockers VR511009273
    4SC Stadspark VR111008173
    5vv Sweel VR111007073
    6SC Bolsward VR211006063
    7FC Burgum VR111006063
    8Kollum VR111005143
    9Ternaard VR111005143
    10FC Oldemarkt VR211004043
    11SJO FC Coevorden VR111004043
    12Schoonebeek VR111003033
    13SJO WTTC VR211003033
    14The Knickerbockers VR611005323
    15SJO NWVV/Titan VR111005323
    16Leeuwarder Zwaluwen VR211003123
    17VVS VR111002023
    18Heerenveense Boys VR211003213
    19Erica'86 VR111001013
    20Veendam 1894 VR211004403
    21Oudega VR111003303
    22Waskemeer VR111001103
    23Groen Geel VR200000000
    24MOVV VR110014400
    25AVC VR110013300
    26Peize VR110011100
    27vv Steenwijk VR1100123-10
    28ACV VR3100101-10
    29Nieuw Buinen VR1100135-20
    30Omlandia VR1100135-20
    31SVO VIVA'23 VR1100113-20
    32Corenos VR1100102-20
    33Pesse VR2100103-30
    34Tonego VR1100103-30
    35Leovardia VR1100115-40
    36VVSV '09 VR1100115-40
    37Oudehaske VR1100104-40
    38SVBO VR1100104-40
    39DTD VR1100106-60
    40VVI VR1100106-60
    41Niekerk VR1100129-70
    42VVK VR4100118-70
    43Wacker VR1100107-70
    44Beetgum VR11001110-90
    45Ens VR11001010-100

    Poulestanden SJO WTTC VR2 ( Vrouwen beker 2e ronde Groep 3 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DESZ VR100000000
    2Erica'86 VR100000000
    3The Knickerbockers VR500000000
    4The Knickerbockers VR600000000
    5Leeuwarder Zwaluwen VR200000000
    6SJO WTTC VR200000000
    7vv Sweel VR100000000
    8VVS VR100000000
    9Waskemeer VR100000000

    Poulestanden SJO WTTC VR2 ( Vrouwen beker 1/8 finales Groep 3 KO Laatste 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DESZ VR111008083
    2vv Sweel VR111007163
    3QVC VR111004043
    4The Knickerbockers VR511003123
    5Schoonebeek VR111003123
    6Leeuwarder Zwaluwen VR211002113
    7Veendam 1894 VR211001013
    8Waskemeer VR111002203
    9Heerenveense Boys VR210012200
    10Oudega VR1100112-10
    11VVS VR1100101-10
    12Erica'86 VR1100113-20
    13SJO FC Coevorden VR1100113-20
    14SC Bolsward VR2100104-40
    15The Knickerbockers VR6100117-60
    16SJO WTTC VR2100108-80