• SJO WTTC JO13-2

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    DagTijdlocatie trainer(s)
    Maandag19.00-20.00TerwispelAndré Idzerda en Wietze Klijnstra
    Donderdag18.30-19.30Terwispel Jan Brouwer en Martinus de Boer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Thom van denTeamspeler
    Hofstra, JorritTeamspeler
    Jong, Thieme deTeamspeler
    Schotanus, TychoTeamspeler
    Steenwijk, JasperTeamspeler
    Wiel, Teade van derTeamspeler
    Wilkens, SvenTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 09:00De Sweach JO13-1 - SJO WTTC JO13-2Sportpark De Boskfinnen
    6 nov. 09:00SJO WTTC JO13-2 - Blauw Wit '34 JO13-3Sportpark Kampen
    13 nov. 09:00SJO WTTC JO13-2 - ASC JO13-1JMSportpark Kampen
    20 nov. 08:45ONT JO13-1 - SJO WTTC JO13-2Sportpark Douwekamp
  • Poulestanden SJO WTTC JO13-2 (0255 onder 13 najaarsreeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO WTTC JO13-23300212199
    2ASC JO13-1JM330015699
    3Jubbega JO13-22200144106
    4SJO WTTC JO13-1320110646
    5Drachtster Boys JO13-332016516
    6ONT JO13-1210125-33
    7FC Burgum JO13-2302156-12
    8De Sweach JO13-130121015-51
    9Drogeham JO13-13012315-121
    10Blauw Wit '34 JO13-300000000
    11Buitenpost JO13-2200247-30
    12ONB JO13-23003120-190
  • Poulestanden SJO WTTC JO13-2 (B3800 onder 13 beker poulfase}

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO WTTC JO13-23300193169
    2Jubbega JO13-23111229134
    3De Sweach JO13-1311114774
    4Akkrum JO13-23003238-360
  • Poulestanden SJO WTTC JO13-2 (B3810 onder 13 beker 1e ronde}

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heiligerlee JO13-111006063
    2Oostergo JO13-111006063
    3VV Sleen JO13-1JM11005143
    4HS'88 JO13-211006333
    5Siddeburen JO13-111004133
    6CVO JO13-1JM11003123
    7SJO WTTC JO13-211003123
    8ST VCG/SCN JO13-1JM11003123
    9Zuidhorn JO13-211003123
    10Lemmer vv JO13-111004313
    11Suameer JO13-111003213
    12Asser Boys JO13-100000000
    13Giethoorn JO13-100000000
    14HZVV JO13-300000000
    15SJO WNBC '09 JO13-1JM00000000
    16Staphorst JO13-300000000
    17SJO Ens/Kraggenburg JO13-1100134-10
    18ST Blija/Holwerd JO13-1100123-10
    19Fit Boys JO13-1100113-20
    20ST FC LEO/VVS'09/Kloosterburen JO13-1100113-20
    21SJO WTTC JO13-1100113-20
    22VIOD JO13-1JM100113-20
    23Pekelder Boys JO13-1100136-30
    24SJO Coendersborg JO13-2JM100114-30
    25SJS JO13-1JM100115-40
    26Niekerk JO13-1JM100106-60
    27SJO STEO JO13-1100106-60
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.SJO WTTC JO13-2 - VIOD JO13-1JM3 - 1
    9 okt.Drogeham JO13-1 - SJO WTTC JO13-20 - 8