• SJO WTTC JO13-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Idzenga, ArvidOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijdlocatie trainer(s)
    Dinsdag 18.15-19.45Lippenhuizen Jan Harm Eppinga en R de Jong
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Idzenga, MarkTeamspeler
    Jonker, SidoTeamspeler
    Mook, Ruben RutgerTeamspeler
    Veen, Mika v/dTeamspeler
    Zwanenburg, JesperTeamspeler
    Zwanenburg, SanderTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 09:00FC Burgum JO13-2 - SJO WTTC JO13-1Sportpark Het Koningsland
    30 okt. 11:40SJO WTTC JO13-1 - Drogeham JO13-1Sportpark De Kobunder
    6 nov. 10:45ASC JO13-1JM - SJO WTTC JO13-1Sportpark Easterbuorren
    20 nov. 11:45Blauw Wit '34 JO13-3 - SJO WTTC JO13-1Sportpark Wiarda
  • Poulestanden SJO WTTC JO13-1 (0255 Onder 13 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO WTTC JO13-23300212199
    2ASC JO13-1JM330015699
    3Jubbega JO13-22200144106
    4SJO WTTC JO13-1320110646
    5Drachtster Boys JO13-332016516
    6ONT JO13-1210125-33
    7FC Burgum JO13-2302156-12
    8De Sweach JO13-130121015-51
    9Drogeham JO13-13012315-121
    10Blauw Wit '34 JO13-300000000
    11Buitenpost JO13-2200247-30
    12ONB JO13-23003120-190

    Poulestanden SJO WTTC JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO WTTC JO13-13300255209
    2Blauw Wit '34 JO13-4320110466
    3ONB JO13-23102610-43
    4Drachtster Boys JO13-33003224-220

    Poulestanden SJO WTTC JO13-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heiligerlee JO13-111006063
    2Oostergo JO13-111006063
    3VV Sleen JO13-1JM11005143
    4HS'88 JO13-211006333
    5Siddeburen JO13-111004133
    6CVO JO13-1JM11003123
    7SJO WTTC JO13-211003123
    8ST VCG/SCN JO13-1JM11003123
    9Zuidhorn JO13-211003123
    10Lemmer vv JO13-111004313
    11Suameer JO13-111003213
    12Asser Boys JO13-100000000
    13Giethoorn JO13-100000000
    14HZVV JO13-300000000
    15SJO WNBC '09 JO13-1JM00000000
    16Staphorst JO13-300000000
    17SJO Ens/Kraggenburg JO13-1100134-10
    18ST Blija/Holwerd JO13-1100123-10
    19Fit Boys JO13-1100113-20
    20ST FC LEO/VVS'09/Kloosterburen JO13-1100113-20
    21SJO WTTC JO13-1100113-20
    22VIOD JO13-1JM100113-20
    23Pekelder Boys JO13-1100136-30
    24SJO Coendersborg JO13-2JM100114-30
    25SJS JO13-1JM100115-40
    26Niekerk JO13-1JM100106-60
    27SJO STEO JO13-1100106-60
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.CVO JO13-1JM - SJO WTTC JO13-13 - 1
    9 okt.SJO WTTC JO13-1 - ONT JO13-14 - 0